Krótki zarys

W ciągu ostatnich lat w polskim systemie podatkowym nastąpiły bardzo poważne zmiany. Przepisy prawa podatkowego w wielu miejscach nie są jednoznaczne, co utrudnia ich prawidłową interpretację. Nie ulega już wątpliwości, iż na efektywne prowadzenie działalności gospodarczej przez podatników ma wpływ ich polityka podatkowa. W takiej sytuacji coraz większą rolę zaczynają odgrywać kancelarie, zatrudniające profesjonalnych doradców podatkowych, których celem jest pomoc we właściwej interpretacji przepisów prawa podatkowego i bilansowego. 

Swoim klientom firma nasza gwarantuje profesjonalną obsługę prawno-podatkową. Cieszymy się dużym zaufaniem ze strony Klientów co jest wynikiem ciężkiej i wytrwałej pracy. Nie ograniczamy się jedynie do kwestii ściśle podatkowych, prowadzimy również sprawy księgowe, ewidencje z zakresu rachunkowości oraz sprawy z zakresu prawa gospodarczego i handlowego. Naszym dużym atutem jest kreatywność, sumienność oraz terminowość wykonywania zadań. Dzięki naszej wiedzy, posiadanym umiejętnościom oraz opracowanym koncepcjom dążymy do tego, aby przyczyniać się do sukcesów osiąganych przez firmy z nami współpracujące. Wychodzimy z założenia, że sukces naszych Klientów jest również naszym sukcesem.

Posiadamy szybki dostęp do informacji niezbędnych do podejmowania właściwych decyzji tak aby uzyskać znaczną przewagę nad konkurencją, co jest ważnym elementem znajdującym odzwierciedlenie w obecnej sytuacji gospodarczej, a uzyskiwane przez nas rozstrzygnięcia są satysfakcjonujące dla Klienta.

Istniejemy od grudnia 1994 roku, a doświadczenie dziesięciu lat na rynku. pozwala zaspakajać oczekiwania i potrzeby klientów.
Wpis  na listę doradców podatkowych oraz Świadectwo  Kwalifikacyjne Min. Finansów gwarantują wysoki poziom świadczonych usług.

Do Państwa dyspozycji oddajemy kwalifikacje trzech doświadczonych pracowników o wykształceniu ekonomicznym i specjalnościach: Administracja i Zarządzanie, Rachunkowość, Finanse i Bankowość. Doświadczenia w prawie, przepisach i kontaktach nabywają też dwie młode pracownice.

Kancelaria od początku swego istnienia jest w pełni skomputeryzowana. Używamy sprawdzonego i niezawodnego oprogramowania księgowego:

- KPIR – książka przychodów i rozchodów,
- KSH – księgi handlowe,
- OBSP – obsługa sprzedaży,
- PITY – rozliczenia roczne.
firmy VARICO z Poznania, www.varico.com.pl

Biuro „BiG KoSma” jest profesjonalnie przygotowane do obsługi Klientów i jak Państwo widzą, spełniamy wszystkie wymagania świadcząc kompleksowe usługi księgowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>